Google oglasi
| Matić: Ispalo je da nam se trud “obio o glavu” |
| Ponedjeljak, 06 Veljača 2012 16:54 |
Otvaranje drugog dijela SEHA Lige za rukometaše ljubuškog Izviđača ipak nije bilo različito od onoga na što su se naviknuli jesenas. Novi poraz su upisali od slovačkog prvaka Tatrana iz Prešova, koji je protiv Skauta bio neočekvano uvjerljiv (36:27). Već na poluvremenu gosti su imali sedam golova viška.
- Pokazali su da stvarno igraju rukomet na višoj razini. Jednostavno su nas nadigrali u svakom segmentu igre, nismo uspijevali uzvratiti obranom, djelovali smo mlako. Očekivali smo svakako više od te utakmice, trenirali smo naporno, možda čak i preforsirali. Ispalo je da nam se to “obilo o glavu”, prokomentirao je kapetan Izviđača Marko Matić.
12. Crvena zvezda 11 1 0 10 -67 3
Pred drugi dio prvenstva Skauti rade po novom trenažnom režimu, tri puta dnevno šest dana u tjednu. - Od nove godine radimo tri puta dnevno. Dan nam je ispunjen treningom i odmorom, za nešto drugo jednostavno nemamo vremena. To je sigurno dobrim dijelom utjecalo i na rezultat protiv Tatrana, ali mi igrači se ne smijemo na to izvlačiti. Na nama je da treniramo i da to prenesemo na utakmice. Sve su ovo pripreme za završnicu domaćeg prvenstva, napominje Matić. Ni posljednji dani i vremenske neprilike nisu zaustavile rukometaše Izviđača. - Snalazimo se nekako, uglavnom redovito dolazimo na treninge, nitko nije previše daleko od dvorane. Dosad ništa nismo propustili, kaže Matić. Čitavu natjecateljsku godinu u klubu ponavljaju da je cilj domaće prvenstvo, u tom smjeru se i dalje tempira forma. - Kad bude najpotrebnije mislim da će sav taj rad i trud doći na naplatu, a to je u završnici Lige za prvaka BiH, potvrdio je Matić. Sljedeći protivnik u SEHA Ligi je banjolučki Borac, kojem bi Skauti trebali gostovati sljedeće subote ukoliko to vremenske prilike budu dozvolile. Banjolučani su nakon odustajanja Bosne postali glavni kandidat za osvajanje titule prvaka BiH. - Pripremamo se za tu utakmicu kao da će se sigurno igrati, ali vidjet ćemo. Bit će to ispitivanje snaga dvije momčadi koje će se kasnije boriti za titulu osvajača našeg prvenstva. Borac nam je ipak glavni konkurent, rekao je Marko Matić. 15. kolo Izviđač – Tatran 27:36 Zagreb - Borac 37:32 Sutjeska - Vardar 24:29 SEHA LIGA 1. Zagreb 15 12 2 1 100 38 2. Vardar 15 11 2 2 38 35 3. Tatran 14 9 1 4 39 28 4. Metalurg 11 8 3 0 59 27 5. Nexe 14 7 3 4 20 24 6. Borac 14 6 2 6 3 20 7. Lovćen 14 6 0 8 -35 18 8. Metaloplastika 13 4 2 7 -8 14 9. Bosna 9 3 1 5 -33 10 10. Izviđač 14 2 1 11 -43 7 11. Sutjeska 14 1 1 12 -70 4
Er. B. | Dnevni list
|
Komentari
- Bauk u lovu na Hercegovce
taj zelić je pobiga iz bugojna i sad isto ko i ono... - Bauk u lovu na Hercegovce
bit će opet ej rođo zovni me kad budete išli na ad... - U dolini Neretve pao avion, po...
:sad: :sad: :sad: :sad: - Sveti Paškal Bajlonski brat f...
Sveti Paškale moli za nas griješnike. - Bauk u lovu na Hercegovce
E moj bauk, sta ti misliš da sam ja prijavljena u ...
Popularno



Otvaranje drugog dijela SEHA Lige za rukometaše ljubuškog Izviđača ipak nije bilo različito od onoga na što su se naviknuli jesenas. Novi poraz su upisali od slovačkog prvaka Tatrana iz Prešova, koji je protiv Skauta bio neočekvano uvjerljiv (36:27). Već na poluvremenu gosti su imali sedam golova viška.
U komentarima je zabranjeno otvoreno vrijeđanje, bez obzira o kakvom je vrijeđanju riječ i na koga se odnosi. Ukoliko se ne slažete sa člankom ili nečijim mišljenjem slobodno to komentirajte, ali argumentirano i bez uvredljivih izraza.
Prilikom pisanja komentara pridržavajte se osnovnih pravila komuniciranja. Autori komentara prilikom pisanja moraju imati na umu da njihove IP adrese nisu zaštićene ni po kojoj osnovi i u skladu s tim trebaju paziti na sadržaj komentara za koji su sami odgovorni!
Korisničke komentare ljportal.com u bilo kojem trenutku može ukloniti s portala bez prethodne najave.
Komentari su djelo i osobno mišljenje naših posjetitelja, ljportal.com ni na koji način ne odgovara za njih, kao ni za eventualne reakcije.
Ukoliko komentirate kao registrirani korisnik vaš komentar će automatski biti objavljen, u suprotnom biti će objavljen kad ga pregleda administrator!