Humanitarna akcija “Reakcija” je naš najveći i najvažniji projekt! Započinje sa humanitarnim sajmom 16.12.2019., a traje do završetka podjela paketa u siječnju 2020. godine. Ono što nas razlikuje od svih svjetlećih i mirisnih Božićnih sajmova u regiji, a i šire jest činjenica da je riječ o Humanitarnom sajmu! Iako na čelu akcije stoji Udruga mladih Agape, ovo je projekt cijelog grada i šire, svih naših prijatelja. Zajedničkim snagama ćemo prikupiti sredstva za pomoć našim socijalno ugroženim sugrađanima.
Već sedmu godinu zaredom pod šatorom rade naši dragi volonteri. Svojim kreacijama nas uveseljavaju naše mame i bake, a sve se radi s velikom ljubavi i željom.
Stoga, ne propusti i ove godine vidjeti šta smo pripremili. Dođi i podrži nas! Cjelokupan prihod ostvaren na sajmu ide za kupnju osnovnih živežnih namirnica za potrebite našeg Grada.
Budi nam dragi gost. Mi se radujemo zajedničkom druženju, odlična glazba i hrana su spremne, uz kuhano vino i šape su poželjne!