LJ::portal

  • Home
  • Društvo
  • Šport
  • Obavijesti
  • Crna kronika
  • Kultura
  • Pogled u prošlost
  • Arhiva
    • 1.2. 2009 – 21.2. 2014
    • 21.2. 2014 – 1.2. 2017
  • Osmrtnice
  • Info

Donacija Vinarije Begić za djelatnike Doma zdravlja Ljubuški. Autor: DZ Ljubuški.

lankeka-begic
09.12.2020 Naslovnica
Ovih dana smo od članova obitelji Begić iz Prologa kod Ljubuškog obaviješteni o njihovoj ideji da svim djelatnicima Doma zdravlja Ljubuški doniraju bocu vina Plavac Mali i Plavac Rose za predstojeće božićne blagdane.
 
 
Članovi obitelji Begić su već ranije razmišljali o ovoj ideji, a na njenu realizaciju ih je potaknula dostupnost i ljubaznost svih djelatnika Doma zdravlja Ljubuški prilikom njihove borbe s koronavirusom.
 
U ime svih djelatnika Doma zdravlja Ljubuški, želimo uputiti obitelji Begić, riječi srdačne zahvale na ovoj lijepoj gesti, a posebno nam je drago što je prepoznat trud i zalaganje naših djelatnika u ovim teškim trenucima.
pro 9, 2020Ana Bubalo

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA




Hrvatska mreža domoljuba organizira besplatne online edukacijeČOLINA: Ovo nije vrhunac onoga što ova ekipa može
09.12.2020 Naslovnica
Ljubuški portal
IED “HERC INFO”

ljportal crveni

®© Ljubuški portal - ljportal.com | Ljubuški na dlanu

Osmrtnice.ljportal.com
Kontakt

Address: Hrvatskih branitelja 57, 88320 Ljubuški

Phone: +387 63 214 819

Email: info@ljportal.com

2009-2020© Ljubuški portal