LJ::portal

  • Home
  • Društvo
  • Šport
  • Obavijesti
  • Crna kronika
  • Kultura
  • Pogled u prošlost
  • Arhiva
    • 1.2. 2009 – 21.2. 2014
    • 21.2. 2014 – 1.2. 2017
  • Osmrtnice
  • Info

FOTO: Ljubuške mažoretkinje na 50. prazniku mimoze u Herceg Novom. Autor: Ljubuški portal | ljportal.com.

mazoretkinje
27.03.2019 Društvo

Od 1.veljače do 23.ožujka 2019. u Herceg Novom obilježen je jubilarni 50. praznik mimoze. U tom periodu održano je 60 različitih programskih sadržaja od koncerata, maskenbala, sportsko-zabavnih manifestacija, preko gastro i književnih večeri do predstava.

Obilježavanje jubileja zaključeno je u subotu 23. ožujka velikom međunarodnom karnevalskom povorkom. Plesni klub “Paganini” , kao jedini predstavnik BiH, nastupio je s timom mažoretkinja iz Ljubuškog i članicom iz Livna Leonom Lalić.

Prije početka povorke organiziran je prijem kod predsjednika Općine Stevana Katića za predstavnike Federacije europskih karnevalskih gradova i to za: Hrvatsku, Bosnu i Hercegovinu, Sloveniju, Makedoniju, Srbiju i Crnu Goru. PK “Paganini” zahvaljuje na izuzetnoj organizaciji te toplom i iskrenom gostoprimstvu domaćinima Ivani i Ivanu Peulić, NVO “Maškare”, Općini i Turističkoj organizaciji Herceg Novi, Javnoj ustanovi kulture “Herceg fest” i hotelu Institut Igalo.

Posebne riječi zahvale upućujemo i Općini Ljubuški te načelniku Nevenku Barbariću koji su se pobrinuli za troškove prijevoza.

ožu 27, 2019Ana Bubalo



Počinje upis djece u prvi razred osnovne školeIzviđač CO preko Vogosce do finala Kupa-a BiH
27.03.2019 Društvo
Ljubuški portal
IED “HERC INFO”

®© Ljubuški portal – ljportal.com | Ljubuški na dlanu

Osmrtnice.ljportal.com
Kontakt

Address: Hrvatskih branitelja 57, 88320 Ljubuški

Phone: +387 63 214 819

Email: info@ljportal.com

2009-2020© Ljubuški portal