U utorak se u 17:00 sati održala izborna skupština ŽNS Zapadnohercegovačkog.

Na skupštini su održani izbori za delegate iz općinskih središta i gradova Širokog Brijega, Ljubuškog, Posušja i Gruda.

Novi predsjednik saveza je Vladimir Glavaš iz Gruda, a dopredsjednik je Dario Sesar iz Posušja. Vladimir Glavaš je nakon 8 godina nasljedio Josipa Bevandu iz Širokog Brijega.

Od Posušana u skupštinu su ušli Leo Vlašić i Ljubo Crnogorac ispred HŠK Posušja, Tomislav Kovač ispred ŽNK Inter-a te Damir Pavković ispred NK Rakitno.

Dragan Soldo iz širkog Brijega kandidat je za novog predsjednika NS FBiH.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA



Dolje navodimo potpune rezultate izbora.

DELEGATI IZBORNE SKUPŠTINE ŽNS ZAPADNOHERCEGOVAČKOG
PREDLOŽENI OD KLUBOVA IZ OPĆINSKIH SREDIŠTA I GRADOVA
ŠIROKI BRIJEG, LJUBUŠKI, POSUŠJE I GRUDE

ŠIROKI BRIJEG:
R. b. Ime i prezime Iz kojeg kluba dolazi Općinsko središte/grad

  1. Slaven Zelenika NK „Široki Brijeg“ Široki Brijeg
  2. Dario Knezović NK „Široki Brijeg“ Široki Brijeg
  3. Ivan Zeljko MNK „Hercegovina“ Široki Brijeg
  4. Tihomir Milićević HNK „Blato“ – Ljuti Dolac Široki Brijeg

LJUBUŠKI:

  1. Vedran Markotić NK „Ljubuški“ Ljubuški
  2. Tihomir Kvesić NK „Ljubuški“ Ljubuški
  3. Ivan Kraljević NK „Ljubuški“ Ljubuški
  4. Miljenko Dropuljić NK „Ljubuški“ Ljubuški

POSUŠJE:

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA



  1. Leo Vlašić HŠK „Posušje“ Posušje
  2. Ljubo Crnogorac HŠK „Posušje“ Posušje
  3. Tomislav Kovač HŠK „INTER“ Posušje
  4. Damir Pavković NK „Rakitno“ Posušje

GRUDE:

  1. Dario Kurtović HNK „Drinovci“ Grude
  2. Damir Majić HNK „Drinovci“ Grude
  3. Alen Kondža HNK „Grude“ Grude
  4. Vinko Jasak HNK „Grude“ Grude

ČLANOVI IZVRŠNOG ODBORA ŽNS ZH

  1. Vladimir Glavaš- NK „Drinovci“ predsjednik Grude
  2. Dario Sesar HŠK „Posuše“ dopredsjednik Posušje
  3. Predrag Čović NK „Široki Brijeg“ Široki Brijeg
  4. Josip Tomič HNK „Grude“ Grude
  5. Branko Zadro NK „Ljubuški“ Ljubuški

UDRUGA SUDACA I INSTRUKTORA SUĐENJA ŽNS ZH:

  1. Goran Paradžik Ljubuški

PREDLOŽENI ZAMJENSKI ČLANOVI SKUPŠTINE

  1. Ivan Kvesić ŽNK „Široki Brijeg“ Široki Brijeg
  2. – – –
  3. Damir Vučić NK „Ljubuški“ Ljubuški
  4. Andrej Markić NK „Ljubuški“ Ljubuški
  5. Mate Stipić HŠK „Posušje“ Posušje
  6. Damir Ramljak HŠK „Posušje“ Posušje
  7. Jerko Čuljak HNK „Drinovci“ Grude
  8. Davor Nikić HNK „Grude“ Grude
  9. Gojko Bandić USIS ŽNS ZH Grude

PRIJEDLOG ZAMJENSKIH ČLANOVA IO ŽNS ZH:

  1. Dragan Soldo NK „Široki Brijeg“ Široki Brijeg
  2. Damir Jurišić HŠK „Posušje“ Posušje
  3. Damir Vučić NK „Ljubuški“ Ljubuški
  4. Josip Tomić HNK“Grude“ Grude

Izborna komisija:

  1. Ilija Čović, predsjednik _______
  2. Mario Bašić, član _______
  3. Ivan Žulj, član _______ Široki Brijeg, 29.12.2020. godine

posuski info/foto (studio Joso)