Ljubušaci su u subotu srcem bili uz hrvatsku nogometnu reprezentaciju. Nakon što je Hrvatska u poprilično napetoj utakmici ipak svladala Nigerijce s 2:0, ostvarene su želje navijača. Navijanje se noćas orilo i po Ljubuškom, gdje se pomno pratila prva utakmica Hrvatske na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu u nogometu, piše Radio Ljubuški.
Utakmice su se gledale po kafićima, a dva veća okupljanja navijača bila su u fan zoni u središtu grada, na trgu Franje Tuđmana te na terasi hotela Bigeste.
Ljubuški navijači su se hvatali za glave na svaku propuštenu priliku, a golove Hrvatske su burno proslavili, skačući sa stolica. Palile su se i baklje.
























