LJ::portal

  • Home
  • Društvo
  • Šport
  • Obavijesti
  • Crna kronika
  • Kultura
  • Pogled u prošlost
  • Arhiva
    • 1.2. 2009 – 21.2. 2014
    • 21.2. 2014 – 1.2. 2017
  • Osmrtnice
  • Info

Katarina Mikulić, učenica OŠ Marka Marulića osvojila prvo mjesto na natjecanju iz matematike. Piše: Dubravka Mijatović | Radio Ljubuški.

Audio06.04.2017 Društvo

Učenici Osnovne škole Marka Marulića u Ljubuškom bili su uspješni na županijskom natjecanju iz matematike u Posušju koje je održano 2. travnja, a posebno se istaknula učenica osmog razreda Katarina Mikulić koja je osvojila prvo mjesto.

Nastavnica Ljilja Herceg objasnila je kako su, uz Katarinu Mikulić, na natjecanju iz matematike nastupili učenici Josip Kolar, Josipa Gašpar, Ante Majić, Emil Bunoza i Andrej Nosić.

“Svi su bili uspješni, a posebno se istaknula Katarina Mikulić koja je osvojila prvo mjesto na tom natjecanju. Ona sada ide na matematičku Olimpijadu”, rekla je nastavnica Herceg.

Katarina Mikulić je iskustvo sa natjecanja opisala kao predivno.

Poslušajte što su za Radio Ljubuški rekle nastavnica Ljilja Herceg te nagrađena učenica Katarina Mikulić.

http://www.radioljubuski.ba/images/stories/audio/math96.mp3

tra 6, 2017Ana Bubalo
Udruga "Zaboravljeni branitelji" održala sjednicu u LjubuškomŠest studenata u zatvoru zbog nasilništva
Audio06.04.2017 Društvo
Banner 300x250
Ljubuški portal
IED “HERC INFO”

®© Ljubuški portal – ljportal.com | Ljubuški na dlanu

Osmrtnice.ljportal.com
Kontakt

Address: Hrvatskih branitelja 57, 88320 Ljubuški

Phone: +387 63 214 819

Email: info@ljportal.com

2009-2025© Ljubuški portal