Nakon što su u prošlom 3. kolu Premijer lige BiH, prosto „pregazile“ rukometašice Jedinstva u Tuzli, ovog vikenda, protivnik našim rukometašicama su povratnici u Premijer ligu, rukometašice HŽRK Zrinjski iz Mostara.
Subota je prilika da Marija Boras i njene suigračice nastave pobjednički niz i da se s maksimalnim učinkom učvrste na vrhu prvenstvene ljestvice.
Utakmica između rukometašica Izviđača Central osiguranja i HŽRK Zrinjski igra se u subotu, 19.10.2019. godine u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom, s početkom u 17:30 sati.
Pozivamo sve ljubitelje rukometa da u subotu dođu u Gradsku športsku dvoranu i fer i sportskim navijanjem pomognu našim rukometašicama da ostvari pobjedi u ovom susretu.
Ulaz je slobodan.
Dođimo u subotu, zagrijmo dlanove, navijajmo, budimo uz naše rukometašice, kako bi što lakše došli do pobjede.