Sinoć je, u nazočnosti velikog broja zaljubljenika u umjetnost, u Knjižnici Ljubuški svečano otvorena, 15. po redu, samostalna izložba slika ljubuškog slikara Nikice Sabljića.
Utrka u dužini od 10 kilometara održat će se u subotu, 8. lipnja, na nasipu “Bajer” kraj rijeke Trebižat u Ljubuškom, a sa startom i ciljem kraj “Baginog Mosta”.
Unatoč kiši koja je sinoć zahvatila Ljubuški, velik broj građana okupio se u crkvi sv. Kate kako bi gledali i slušali mlade glazbene talente na završnom koncertu Glazbene škole Ljubuški.
U slopu programa će se održati i izložba fotografija Foto kluba Fokus Ljubuški. Kroz fotografije raznih motiva posjetitelji izložbe imaju priliku upoznati dio ljepote Ljubuškog iz kuta kako svoj zavičaj vide ovi umjetnici. Provedbu ovoga projekta podržavaju: Grad Ljubuški...
Gradonačelnik Grada Ljubuški Nevenko Barbarić i predsjednik Gradskog vijeća Ljubuški Tihomir Kvesić uputili su čestitku u povodu blagdana Ramazanskog bajrama svim vjernicima islamske vjeroispovijesti.
Dobre rezultate ostvarile su "cicibanke" Izviđača u RS HB LIGI ZA MLADE u kategoriji 2008. i mlađe godište. Pobijedile su svoje vršnjakinje iz Gruda i Zrinjskog.
Rukometaši Izviđača nisu uspjeli u prvoj finalnoj utakmici završnice prvenstva BiH u rukometu doći do pobjede protiv Borca u Banja Luci, Borac je pobijedio 25:23 i poveo 1:0 u finalnim susretima.
Na izložbi će biti predstavljeni radovi nastali na tečaju crtanja i slikanja, koji je pod stručnim vostvom akademske slikarice Tamare Herceg trajao od 1.3 - 2.6. 2019.
Crveni križ u suradnji s Franjevačkim samostanom Humac i Transfuzijskim centrom KB Mostar organizira akciju dobrovoljnog darivanja krvi koja će se održati u četvrtak, 06.06.2019., od 09-11 sati na Humcu.
U dvorani Žatika u Poreču održana je finalna večer Miss turizma svijeta 2019. Čak četrdeset ljepotica, među kojima i Marija Paponja iz Ljubuškog, sinoć su u Poreču predstavljale svoje zemlje.
Kao i svake godine Glazbena škola Ljubuški poziva Vas na završni koncert učenika! Ponedjeljak, 3. lipnja 2019. u 19.30 sati, crkva sv. Kate, Ljubuški.
SRIJEDA, 05.06.2019. u 20 sati dođite na predstavu: ''Nije u šoldima sve!'' u izvedbi Velimira Pšeničnika Njirića.👏
Najbolji hrvatski triatlonac Ljubušak Andrej Vištica najavio dolazak na prvu rekreativnu trkačku utrku „LJUBUŠKA DESETKA“. Andrej je najbolji triatlonac i vrhunski sportaš u svjetskim okvirima, a triatlonom se počeo baviti još u studentskim danima i do danas osvojio mnoga postolja u Hrvatskoj, Europi, ali i na svjetskoj razini.
Plesni klub Paganini nastupio je danas na Stradunu i svojim nastupom oduševio sve prisutne. Ispred crkve. sv. Vlaha nastupilo je stotinjak plesača i mažoretkinja iz Neuma, Ljubuškog i Livna
Hrvatski cheerleading klub Ljubuški je nastupio na natjecanju na kojem su pokazali odlične koreografije i zahtjevne elemente, što su potvrdile nagrade i priznanja. Osvojili su: kadeti tim srebro, juniori tim zlato, duo kadeti srebro,duo juniori zlato, Lana solo bronca , group stund juniori 4. mjesto.