Pred vama je najvažniji dan u životu i tom prigodom vaša obitelj i prijatelji vas žele darivati, ali ne znaju što da vam poklone.
Olakšajte im tako što ćete posjetiti trgovine Mališić Home&Decor i napraviti vašu listu darova za vjenčanje.
Vaša lista darova odraz je vaših želja i potreba i možete je kreirati iz kompletnog asortimana naših trgovina. Nakon što kreirate vašu listu darova i odaberete poklone koje želite dobiti isti će biti postavljeni u našoj trgovini i dostupni vašim najmilijim.
Za sve dodatne informacije u vezi liste darova za mladence posjetite naše trgovine i informirajte se bez obveze o svim detaljima koji vas interesiraju.
Pitanja koja nam najčešće postavljate su u vezi perioda u kojem je potrebno postaviti stol i sadržaja onoga što želite staviti na isti, kao i obveze kupovine onoga što preostane na vašem stolu nakon vjenčanja.
Period u kojem je vaš stol postavljen u trgovini je mjesec dana prije vjenčanja.
Na vašu listu (stol) možete staviti što god želite iz našeg asortimana i čak kombinirati i dodavati tijekom cijelog perioda u kojem je vaš stol postavljen.
I na kraju vrlo bitna informacija je da ono što preostane na vašem stolu nakon vjenčanja NEMATE OBVEZU KUPITI!