Rezultati utakmica 3. kola skupine A 8.MNL MZ općine Ljubuški do 16 godina starosti“, odigranih u petak – 3.8.2018. god. :
Otok – Hardomilje/Hrašljani 2:3 (2:3) Strijelci: 0:1 Luka Bubalo (1), 0:2 Ante Vištica (5), 0:3 Ante Vištica (8), 1:3 Ante Milićević (10), 2:3 Tomislav Kardum (14).
Ljestvica
- Hardomilje/Hrašljani 2 2 0 0 7:5 6
- Otok 2 1 0 1 5:3 3
- Studenci 2 0 0 2 3:7 0
Lista strijelaca :
3 – Andrej Nosić, Leo Granić, Ante Vištica
2 – Filip Kraljević i Josip Šošić (Lisice/Vašarovići), Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići), Leo Granić, Mateo Mucić, Vinko Ševo, Mihael Herceg i Luka Bubalo (Hard./Hrašljani) (Hardomilje/Hrašljani), Irhad Ajeti, Marko Čuljak,Marcelo Miličević i Josip Šimić (Ljubuški 1),
1 – Franjo Vučić, Jakov Barbarić i Robert Ćavar, Dorian Medić i Ivan Šunjić (Radišići)., Filip Bebek, Jakov Bebek, Josip Dugandžić, Ante Milićević i Tomislav Kardum (Otok)
Ag Zvonimir Jelčić
Rezultati utakmica 3.kola skupine D „15. Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL MZ općine Ljubuški 2018. god.“ odigranih u petak, 3.8.2018.god :
- Hardomilje/Hrašljani – Humac 1 2:4 (1:2). Strijelci: 1:0 Niko Bubalo (7), 1:1 Ivan Kljajić (13), 1:2 Ivan Šarac (18), 1:3 Mladen Mlinarević (25), 1:4 Ivan Kljajić (21), 2:4 Marko Briški (36).
- Grljevići – Cerno/Crnopod/Miletina 1:4 (1:3). Strijelci: 1:0 Antonio Vučić (7), 2:0 Milan Vučić (10), 3:0 Antonio Vučić (18), 1:3 Drago Čuljk (19), 1:4 Viktor Vučić (36).
- Cerno/Crnopod/Miletina 3 3 0 0 10:3 9
- Humac 1 3 2 0 1 9:6 6
- Hardomilje/Hrašljani 3 1 0 2 7:8 3
- Grljevići 3 0 0 3 3:13 0
Lista strijelaca:
5 – Darko Dodig (St/Zv/Bi) Jure Dragičević (Studenci), Teo Herceg (C.Grm
3 – Josip Markotić Grab),),Mateo Kraljević (Hardomilje/Hrašljani), Drago Miličević (St/Zv/Bi), Luka Herceg (C.Grm),Tomislav Kuran (Pregrađe)
2 – Marko Bošnjak i Mirko Miletić(Pregrađe), Petar Luburić (Studenci), Ivan Džolić (Ljubuški 2), Ante Nuić (CCM), Mirko Jelčić, Ivan Grbavac (Šipov/Vojn), Matej Nižić (C.Grm), Željko Kozina, Nikola Jurković (Studenci), Franjo Bošnjak (Humac 2), Milan Vučić, Renato Perić, Niko Bublo, Antonio Vučić
1 –Mladen Dragičević i Matej Dragičević (Studenci), Mate Herceg i Ivan Mihaljević (Ljubuški 2), Vinko Lauc (Vašarovići), Vlado Ereš (Radišići), Marin Majić (Vitina), Dario Petrušić Domagoj Petrović i Filip Jelinić (Humac 1), Tomislav Dodig, Ivan Bubalo (Cerno), , Alen Grbavac i Veselko Vištica (Hardomilje/Hrašljani), Frano Čolak (Grljevići), Blago Bilić i AnteGranić (Vašarovići), Ante Mušan, Alen Mušan, Ivan Vukojević, Mijo ;Marinović, Ante Bebić (Grab)..
Raspored za ponedjeljak, 6..8. 2018.godine
20,00 utakmica 3.kola skupine “B” 8.MNL do 16 godina starosti:
Lisice/Vašarovići – Grljevići
20,45 utakmica 3.kola skupine “D” 8.MNL do 16 godina starosti
Radišići – Prolog
21,30 utakmica 5.kola skupine “B” 15.MNL MZ
Vašarovići – Vitina
22,30: Utakmica 5.kola skupine B 15.MNL MZ
Radišići – Ljubuški 2