LJ::portal

  • Home
  • Društvo
  • Šport
  • Obavijesti
  • Crna kronika
  • Kultura
  • Pogled u prošlost
  • Arhiva
    • 1.2. 2009 – 21.2. 2014
    • 21.2. 2014 – 1.2. 2017
  • Osmrtnice
  • Info

Tragedija u Sarajevu: Djevojka (16) preminula nakon vađenja zuba u privatnoj klinici. Autor: Avaz.ba.

hitna-1
15.10.2024 Crna kronika

Potvrđena je informacija da je 16-godišnja djevojčica preminula na Kliničkom centru Univerziteta Sarajevo (KCUS) nakon operacije zuba.

Ovo je za portal “Avaza” potvrdio jedan od članova obitelji preminule djevojčice.

Prema informacijama sarajevskog portala, 16-godišnja djevojčica je s roditeljima potražila pomoć.

Nakon što joj je izvađen zub, stanje se naglo pogoršalo, a uslijed upalnog procesa razvila se sepsa. U veoma teškom stanju, hitno je prevezena u Klinički centar Univerziteta u Sarajevu.

O cijelom slučaju obaviješteno je Tužiteljstvo, koje je pokrenulo istragu kako bi utvrdilo okolnosti koje su dovele do ovog tragičnog ishoda

Roditelji djevojčice, u šoku i boli, traže pravdu i odgovornost. Jučer je obavljena obdukcija, a sutra će biti klanjana dženaza djevojčice.

lis 15, 2024Desk Redakcija
Grad Ljubuški: Poziv zainteresiranima za prodaju cvijeća uoči blagdana Svih svetihMostar, Ljubuški, Grude...: Hrvatska pošta Mostar traži više djelatnika
15.10.2024 Crna kronika
IED “HERC INFO”

®© Ljubuški portal – ljportal.com | Ljubuški na dlanu

ljportal.com/osmrtnice
Kontakt

Address: Hrvatskih branitelja 57, 88320 Ljubuški

Phone: +387 63 214 819

Email: info@ljportal.com

2009-2026© Ljubuški portal - Ljubuški na dlanu