Sinoć je u Ljubuškom u sklopu obilježavanja Dana općine otvorena izložba fotografija Perice Biške “Gradu za rođendan”.
Fotografije koje su izložene prikazivale su prirodne ljepote, kulturne baštine te ljude i običaje kraja iz kojeg i sam Perica dolazi.
Na izložbi je prikazan i predivan video sastavljen, od ranijih prizora ljepota ljubuškog kraja, koje je zabilježio jedan od najboljih pejzažnih fotografa Hercegovine.
Perica Biško: Hercegovina je fotografski raj














