NEKOLIKO sati nakon što je Zagreb dočekao srebrne rukometaše, isto je napravio i Mostar. Veliki broj navijača hrvatske reprezentacije okupio se u Mostaru na Vojničkom igralištu gdje je organiziran doček rukometašima koji su osvojili srebro na Europskom prvenstvu završenom u nedjelju.

Rukometaši porijeklom iz Hercegovine su se pred desetak tisuća navijača pojavili malo iza 21:00 uz nevjerojatnu atmosferu i desetke baklji.
Zahvalili su im se na dočeku, prisjetili se svojih rukometnih početaka u Mostaru i obećali nova slavlja u nadolazećim godinama.
Pred navijače su izašli David Mandić, Josip Šarac, Marino Marić i Igor Karačić. Rođeni Mostarac Željko Musa nije bio na dočeku, no njegovi kolege i stotine navijače posvetile su mu pjesmu.














