U noći sa subote na nedjelju netko je „razvalio“, ali doslovno „razvalio“ dvorište od Osnovne škole Marka Marulića u Ljubuškom, javio je jedan slušatelj i čitatelj
Procesijom kroz uže središte grada započeo je blagdan svete Kate, djevice i mučenice, zaštitnice Ljubuškog, a nastavljen je u crkvi svečanom svetom misom koju je predvodio fra Miro Šego,
Upravo zato današnji radijski program prilagođen je upravo najvjernijoj publici. Osim vrijednih nagradnih igara, neće nedostajati slavljeničkih sadržaja, a u 19:00 sati svim slušateljima daruju koncert fra Marina Karačića koji se može pratiti i uživo preko facebook live-a.
Stanovnici pograničnih područja na jugu Bosne i Hercegovine strahuju zbog sve većeg dolaska migranata. Oni najčešće preko Ljubuškog pokušavaju ući u Hrvatsku. Mještani ljubuškog naselja Crveni Grm
Ivana Čuljak Lošić iz Zagreba nominirana za Hercegovku godine: Dijete s kamena, ekonomist po struci, a Pastry Chef po ljubavi
Davor Bilman je branio svoj zlatni gumb i Martini kazao da je i ovo aktivizam, a bakama poručio da nastave uživati u životu.
Humanitarna akcija "Reakcija" je naš najveći i najvažniji projekt! Započinje sa humanitarnim sajmom 16.12.2019., a traje do završetka podjela paketa u siječnju 2020. godine.
Nakon večernje mise veliki pjevački zbor crkve sv.Kate održao je prigodni koncert duhovnih pjesama.
Moduli su se sastojali od predavanja, radionica, diskusija i sastanaka sa predstavnicama i predstavnicima iz Misije OESS-a u BiH.
U čast sv. Kate, zbor crkve sv.Kate priređuje glazbeni predah nakon večernje mise u nedjelju 24. studenog u crkvi sv.Kate.
U organizaciji Udruge roditelja djece s posebnim potrebama "Duga" Ljubuški večeras je u prepunom hotelu Bigeste održan mjuzikl za djecu „Dobro se dobrim vraća“ koju izvodi Produkcija Z - lutkarsko kazalište iz Splita.
Na maksimirskom travnjaku ove sezone pleše plavi dream team, a u petak poslijepodne je – zapjevao ''dream team'' iz Ljubuškog. Nismo sigurni je li im Dinamo poslužio kao ''šlagvort'' za prvi dio njihova umjetničkog imena ''Dream team babe'', ali pjevačka skupina iz Ljubuškog dodatno je razvedrila ozračje zapjevavši na maksimirskoj matineji. Bila je to svojevrsna prijepodnevna uvertira u utakmicu protiv Hajduka.
Kao što sve bajke imaju sličan početak: "Živjeli jednom jedan kralj i kraljica...", tako su i sve moje priče bile sličnog početka: "Ja sam majka djeteta s poteškoćama u razvoju. " No ova priča je malo drugačija... ili je možda drugačiji samo početak. Ona počinje ovako: „Ja sam Nitko! Osjećam se kao Nitko!“