Udruga žena liječenih od karcinoma dojke “NARCIS” danas obilježava “Dan narcisa” u Ljubuškom. Kao i proteklih godina i ove godine će članovi udruge biti na starom mjestu – na trgu ispred zgrade Općine, gdje će se okupiti u 13 sati.
Nuditi će narcise građanima na prodaju.
„Kupnjom narcisa pomažete i podržavate rad naše Udruge. Dođite i pomozite nam da zajedno radimo na jačanju svijesti o ovoj opakoj bolesti, da je preveniramo i otkrijemo na vrijeme jer ne zaboravimo: Rak dojke otkriven na vrijeme, je izliječiv!!!“, poručuju iz Udruge “NARCIS”.














