Federalno ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva započelo je isplatu novčanih potpora poljoprivrednicima koji su aplicirali po modelu ruralnog razvoja.
RTV Herceg-Bosne posjetila je Ljubuški te su, između ostalog, razgovarali s poljodjelcima u Šipovači o situaciji u poljoprivredi.
Više pogledajte u videoprilogu.














